СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Від теорії до практики
09:53
Від теорії до практики

Слухаючи духовну конференцію, яка відбувалась сьогодні у стінах нашої семінарії, ми мали змогу зауважити, що вона була насичена якимось незвичайним і трішки революційним змістом. Справді, в наш час мало уваги приділяється питанням, які будуть висвітлені нижче і які ми будемо мати змогу побачити. 
      В цей день, почесним гостем нашої обителі був отець Василь Германюк, парох парафії Успення Пресвятої Богородиці смт. Скали- Подільської (Бучацька єпархія). Направду, ця зустріч зірвала шквал позитивних емоцій і відгуків серед братів, бо дала можливість почути і побачити приклади, як правильно організувати парафіяльне життя та, найголовніше, залучити до нього молодь та дітей. 
      Основним напрямом своєї діяльності у співпраці з молодими людьми, як це не парадоксально звучить, отець вибрав засоби масової інформації, бо сучасна молодь є дітьми свого часу, які звикли необхідну інформацію шукати і сприймати у цифровому варіанті, в варіанті «Online». «Хто тримається консервативної думки у поглядах на Церкву, той тратить молодь, яка є мінливою і перебуває там, де є щось цікаве і сучасне», - говорить отець Василь, ділячись своїм невеликим, але дуже цінним багажем досвіду. І справді, наша молодь перебуває там «де є щось цікаве і сучасне» - в мережі Інтернету. Вона гине у бруді і грісі, які панують в просторах віртуальної вселенної. У ході конференції отцю прийшла гарна думка відносно євангельського уривку про те, як апостол Петро йшов по морю і через свій сумнів почав потопати. Плодом роздумів стала аналогія подій: тієї, яка сталася майже дві тисячі років і тих, з якими ми стикаємося сьогодні. У постаті апостола Петра, який потопає, ми можемо побачити сучасну молодь, яка потопає, бо також засумнівалась. І, як сказав наш шановний гість, у морок підземель і темних казематів Інтернету, ми повинні подати світло Христового лиця та його любові, щоб освітити шлях та «подати руку» тим, що потопають.
    Промова отця Василя не була «сухим» викладом, а була підсилена презентаціями, відео та фотографіями, що допомогли глибше засвоїти засоби комунікації з молоддю. Зокрема, яскравими прикладами його діяльності є: парафіяльний сайт, який був створений отцем, щоб інформувати парафіян про стан парафії та життя Церкви; спілкування священика з молоддю в соціальних мережах на різні духовні та суспільні теми. Також, своєрідним ноу-хау у проповідницькій праці є використання під час недільних та святкових проповідей проектора, на якому висвітлюється презентація, яка підсилює сприйняття та засвоєння духовної науки. Але отець сказав також, що «живе» спілкування є не менш важливим і потрібно проводити творчі вечори, конкурси талантів, щоб молодь могла визначити своє місце в соціумі та орієнтири для розвитку.
      На завершення конференції, слово взяв Преосвященний Архиєпископ і Митрополит Кир Василій (Семенюк), який склав щиру подяку отцю за його працю та благословив його на подальші добрі подвиги, називаючи «сучасним отцем Іваном Боско». Благословив Владика і братів на ревну підготовку, а в майбутньому і непосильну працю в винограднику Христовому, щоб кожен із нас міг спасти не одну душу, подаючи руку тому, хто потопає в гріхах.

Автор: бр.Роман Пацула

Посилання на джерело тут


Переглядів: 448 | Додав: S@L

______________


ЯКЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВМІЩУЄ НАШ САЙТ -
ПІДТРИМАЙТЕ РОБОТУ ПОРТАЛУ СВОЄЮ ПОЖЕРТВОЮ


НАТИСКАЄМО НА КНОПОЧКУ:ДЯКУЄМО


______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Пн, 23.04.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
Я ЖЕРТВУЮ...

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook

ВПОДОБАТИ СТОРІНКУ

У FACEBOOK

☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах