СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2012 » Грудень » 21 » ВІТАЄМО СОФІЙКУ ФАНОК З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ УГКЦ
18:32
ВІТАЄМО СОФІЙКУ ФАНОК З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ УГКЦ

Троє дітей, які отримали найбільшу підтримку відвідувачів медіаресурсу УГКЦ та фан-сторінки у соціальній мережі Фейсбук, виступлять у січні на «Різдвяній просфорі» та отримають благословення Блаженнішого Святослава. Про це повідомив голова оргкомітету інтерактивного дитячого конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить», керівник Департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців.

Зі слів голови оргкомітету, усі троє переможців конкурсу походять з Тернопільської митрополії УГКЦ. Це дев’ятирічний Святослав Чайківський із села Підгороднє Тернопільського району, шестирічна Софія Фанок зі Скали-Подільської та одинадцятирічний Дмитро Майданик із Чорткова. Про перемогу в конкурсі своїх малих парафіян та запрошення до Глави Церкви на «Різдвяну просфору» парохи всіх трьох дітей оголосять цієї неділі у церкві після Літургії.

Керівник Департаменту інформації УГКЦ висловив подяку всім, хто долучився до першого дитячого інтерактивного конкурсу Церкви: «Ми щиро вдячні дітям, які відважно представили свою духовну творчість на огляд усієї громади нашої Церкви. Також сердечно дякуємо батькам та духівникам малечі. Без їхньої праці й підтримки наш конкурс би не відбувся. І, звісно, наше велике спасибі усім вірним, духівництву і людям доброї волі, які переглядали, вболівали і голосували за наших малих конкурсантів».

peremoga

Як зауважив о. Ігор Яців, конкурс «Ой, хто, хто Миколая любить» був першим досвідом організації інтерактивного голосування на інтернет-ресурсах УГКЦ. Організатори переконані, що такого штибу творчі змагання на прославу Господа є запитані й потрібні, адже наша Церква багата талантами. За словами голови оргкомітету, дитячий інтерактивний конкурс «Ой, хто, хто Миколая любить» стане доброю щорічною традицією. Навіть більше, це новаторське починання медіаресурсу УГКЦ матиме ще масштабніше продовження.

Нагадаємо, 9 листопада медіаресурс УГКЦ оголосив інтерактивний конкурс дитячої духовної творчості «Ой, хто, хто Миколая любить?». Свої вміння декламувати духовну поезію та співати духовних пісень на сайті ugcc.tv демонстрували талановиті діти віком до 12 років. Інтерактивне голосування конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить?» тривало до 18 грудня. Підсумки конкурсу підведені на підставі голосувань, які надійшли на медіаресурс УГКЦ, а також у соціальну мережу Фейсбук станом на 24 годину цього дня. На сайті ресурсу можна далі переглядати конкурсні роботи і навіть виставляти побаченому і почутому оцінки. Тепер уже не задля конкурсу, а радше для вдячності малим виконавцям.

Департамент інформації УГКЦ


Переглядів: 440 | Додав: S@L

______________

ПІДТРИМАТИ РОБОТУ ДУХОВНОГО САЙТУ

Сервіс від ПриватБанку

______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Чт, 22.02.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
НА РОЗВИТОК САЙТУ

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook
☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах