Парафія Успення Пресвятої Богородиці Бучацької єпархії УГКЦ
 ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІРУЮЧИХ ЛЮДЕЙ У ЦЕРКВАХ -
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » ПРАЦЯ НА ПАРАФІЇ » Яка виконується робота на Вашій парафії і чи вона потрібна? » ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІРУЮЧИХ ЛЮДЕЙ У ЦЕРКВАХ (Чого прагнуть люди від священиків, щоб хотіти йти в храм?)
ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІРУЮЧИХ ЛЮДЕЙ У ЦЕРКВАХ
Чи є перспективи у Церкви для збільшення кількості вірян через різноманітну працю з людьми?
1.Так, якщо священик буде працювати, я буду частіше приходити в церкву[ 11 ][57.89%]
2.Ні, жодна праця не заохотить мене піти в храм[ 2 ][10.53%]
3.Я не піду до церкви, тому-що мені встидно[ 0 ][0.00%]
4.Я би пішов-(ла) до храму, якщо б друзі з мене не сміялися[ 0 ][0.00%]
5.Сучасність виключає побожність[ 6 ][31.58%]
Усього відповідей: 19
S@LДата: Пн, 13.09.2010, 22:40 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администратори
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Чи знаєте Ви, що і в праці для Бога, можна бути щасливим?

Забороняється:
- писати запитання, які не стосуються цього розділу;
- писати запитання, що ображають будь-чию честь, гідність чи несуть ненависницький характер щодо певної особи чи групи осіб;
- писати запитання, що містять нецензурну лексику;
- розводити безглузду полеміку та ставити провокативні питання.
 
terbotuДата: Чт, 23.09.2010, 23:44 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Так. Я вірю що в праці для Бога можна бути щасливим.
 
ivaДата: Нд, 26.09.2010, 16:39 | Повідомлення # 3
Прес-секретар парафії
Група: Модератори
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Є окрема категорія людей, яким потрібно сказати: "Ходи зі мною до церкви."Бо самі вони мають певний страх, боязнь чи просто невідомість. Тому, якщо кожен з нас покличе до церкви свого знайомого чи друга, то кількість віруючих людей у церквах також буде збільшуватися.
 
terbotuДата: Пт, 01.10.2010, 17:36 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Quote (iva)
Тому, якщо кожен з нас покличе до церкви свого знайомого чи друга, то кількість віруючих людей у церквах також буде збільшуватися.

Це правда
 
S@LДата: Пт, 01.10.2010, 17:56 | Повідомлення # 5
Адміністратор
Група: Администратори
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Давайте спробуємо, покличте до храму знайомих і відпишіть, чи дало це результат...
Мені цікаво, чи практична така думка
Quote (iva)
якщо кожен з нас покличе до церкви свого знайомого чи друга, то кількість віруючих людей у церквах також буде збільшуватися
 
terbotuДата: Ср, 06.10.2010, 19:59 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Quote (S@L)
Давайте спробуємо, покличте до храму знайомих і відпишіть, чи дало це результат...
Мені цікаво, чи практична така думка

А ще священникові потрібно працювати з дітьми та молоддю. Якщо в нашій церкві катехидка працює з дітьми то вони приходять до церкви та з собою кличуть ще інших дітей. Але на жаль священникові це байдуже. А о. Дмитро мені говорив що на Волині працював з дітьми то вони. діти, приводили до церкви і своїх батьків.
По ромові з майстрами, які працювали на будові нашого храму, я знаю що в одному селі Бучацького району священник збирав навколо себе молодь: ходили в ліс, грали футбол та ін. І як говорили вони "В неділю в церкві було повно дітей"
Працюйте отче. Хай Вашу працю благословить Господь.


Повідомлення відредагував terbotu - Ср, 06.10.2010, 20:15
 
S@LДата: Ср, 06.10.2010, 20:24 | Повідомлення # 7
Адміністратор
Група: Администратори
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Особисто мені дуже подобається думка про працю з молоддю, чим я і займався до парафії у Скалі: http://tcvit.org.ua/ , але у Скалі, наприклад - ситуація наступна: шк№1 у виді директора, сказала, що не хоче мати проблем з конфесіями і тому, якщо православний місцевий священник, відмовить у катехизі дітей, то і не буде можливості нести слово Боже і греко-католицькому священику, (не як католик, а як християнин). Православний звичайно відмовився, а то і не дивно - потрібно тяжко працювати, бо багато є класів, у яких викладається ОХМ.
Скажіть, будьласка, чи через небажання працювати православного свщ., діти і молодь мають дальше заглиблюватися у пагубні звички алкогол., нарк., амор. слів, розпусти і т. д.? Якщо ні - порадьте, як поступити, я особисто маю велике бажання нести Христа між молодь, але ...
Quote (terbotu)
А ще священникові потрібно працювати з дітьми та молоддю.
 
terbotuДата: Ср, 06.10.2010, 21:39 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Quote (S@L)
Скажіть, будьласка, чи через небажання працювати православного свщ., діти і молодь мають дальше заглиблюватися у пагубні звички алкогол., нарк., амор. слів, розпусти і т. д.? Якщо ні - порадьте, як поступити, я особисто маю велике бажання нести Христа між молодь, але ...

О. Василь не знаю чому. але через Ваш сайт я Вам вірю і то правда. Якщо у Вас є таке баження ( справа не тільки в грошах) то не ходіть в школу а працюйте на парафії. Моя думка - почніть з організації дитячого хору, простенького, не професійного. Я кажу це тому що ми будуємо храм і коли діти приходять дивитися в середину то запитують чи у нас буде дит. хор. Діти хочуть співати і я думаю що прийдуть у хор не дивлячись хто вони. Буде не легко але пробувати треба. Я знаю що у вашій громаді є люди які цим Вам можуть допомогти.
Якщо не має то організуйте Апостольства Молитва де пропонуйте не тільки старшим, а старайтеся залучити і людей молодших.
Пробуйте щоденні молитви на вервиці в церкві в різних потребах - почніть з декількох чоловік. А вказані Вами проблеми є у церкві через небажання працювати. А взагалі про проблеми можна багато говорити.....
 
S@LДата: Ср, 06.10.2010, 22:00 | Повідомлення # 9
Група: Прихожани





Можна щось і спробувати ...
 
terbotuДата: Пт, 08.10.2010, 20:23 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Quote (S@L)
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 5 ±
Статус: Offline
Особисто мені дуже подобається думка про працю з молоддю, чим я і займався до парафії у Скалі: http://tcvit.org.ua/ , але у Скалі, наприклад - ситуація наступна: шк№1 у виді директора, сказала, що не хоче мати проблем з конфесіями і тому, якщо православний місцевий священник, відмовить у катехизі дітей, то і не буде можливості нести слово Боже і греко-католицькому священику, (не як католик, а як християнин). Православний звичайно відмовився, а то і не дивно - потрібно тяжко працювати, бо багато є класів, у яких викладається ОХМ.

Директор однієї із шкіл сусіднього району розказала мені таку ситуацію. Напередодні першого шкільного дзвоника вона в церкві звернулася до отця щоб був присутній на першому дзвонику в школі та почула відповідь "Я не маю коли бо буду город копати". Директор школи і раніше неодноразово запрошувала священника в школу але все марно. В селі одна гр.кат. громада. То чим тоді повинен займатися священник на парафії?
 
S@LДата: Пт, 08.10.2010, 20:38 | Повідомлення # 11
Адміністратор
Група: Администратори
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Такі варіанти є, на жаль, але я можу відповідати лише за свої слова і дії... а дії таких священиків яких Ви описали, вирішуються за Божим судом.
Quote (terbotu)
"Я не маю коли бо буду город копати"
 
terbotuДата: Пн, 11.10.2010, 21:10 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Поясніть будь ласка чи правильно це що
1. Священники беруть гроші за сповідь.
2. Люди скидають гроші в церкві, коли хоронять покійника, а священник їх забирає собі.
3. Священник бере гроші за підготовку дітей до Першої Св. Сповіді та Першого Св. Причастя.
 
S@LДата: Пн, 11.10.2010, 22:04 | Повідомлення # 13
Адміністратор
Група: Администратори
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Quote (terbotu)
Поясніть будь ласка чи правильно це що
1. Священники беруть гроші за сповідь.
2. Люди скидають гроші в церкві, коли хоронять покійника, а священник їх забирає собі.
3. Священник бере гроші за підготовку дітей до Першої Св. Сповіді та Першого Св. Причастя.

1. За Сповідь слуги Христові грошей не можуть вимагати (принаймі нас цього вчать у семінарії), якщо людина добровільно і щиро, безповоротно хоче дати кошти по Сповіді, то нехай кине у церковну скарбоньку, або дасть священику з карточкою прохання про молитву за цю особу чи інші її власні прохання.
2. Там де є такі звичаї, так і має бути (молитва присутніх підкріплюється ДОБРОВІЛЬНОЮ пожертвою, адже ж Господь Сам говорить зцілившомуся від прокаженості, щоб той подякував Богу за все що має, через показ себе священику і сотворення власної пожертви: "...йди, покажися священикові, та дар принеси, якого Мойсей заповів їм на свідоцтво..."/Мт 8.4/. А те, що ці кошти забирає священик не має страшити вірян, тому, що пожертви ще у Старому завіті віддавалися священикам, Бог бо не візьме матеріального, ЙОМУ НІЧОГО ВІД НАС НЕ ПОТРІБНО, ЛИШЕ ПОБАЧИТИ, ЧИ ЛЮДИНА ГОТОВА ЩОСЬ ВІД СЕБЕ "ВІДІРВАТИ" І ПО ПОЖЕРВІ БЛАГОСЛОЛВЛЯЄ СПОВНЕННЯМ НАШИХ ПРОХАНЬ, а у випадку похорону, ми щиро просимо у Бога, щоб дав покійнику Царство Небесне).
3. Кошти за підготовку до Урочичтого Святого Причастя, у невеликій кількості, можуть братися для закупівлі спеціальних бланків для пам'ятки, яку по Причасті священик вручає дітям, а деколи служитель мусить десь поїхати, щоб закупити ці бланки, відповідно якісь кошти підуть на пальне для цієї справи. Отож, нічого поганого в цьому немає, і дитина лише РАЗ має у житті Перше Причастя.
 
terbotuДата: Пн, 11.10.2010, 23:12 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Провірені
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Раджу Вам на форуму зробити розділ "Запитання священнику"
 
Дорогий ГІСТЬДата: Нд, 05.02.2012, 18:28 | Повідомлення # 15
Група: Прихожани





...
 
Форум » ПРАЦЯ НА ПАРАФІЇ » Яка виконується робота на Вашій парафії і чи вона потрібна? » ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІРУЮЧИХ ЛЮДЕЙ У ЦЕРКВАХ (Чого прагнуть люди від священиків, щоб хотіти йти в храм?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010