СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2016 » Червень » 24 » Участь представників Бучацької єпархії у тренінгу мирянської комісії УГКЦ
14:18
Участь представників Бучацької єпархії у тренінгу мирянської комісії УГКЦ

21-23 червня у Патріаршому домі, що у Львові, відбувся тренінг для єпархіальних та екзархальних координаторів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства на тему: "Формація активних членів парафіяльних рад". Програма була насичена доповідями експертів, працею в групах, вивченням методів молитовного читання Святого Письма, спільною молитвою. Представниками Бучацької єпархії були Ольга Росляк і отець Василь Германюк.

Першого дня тренінгу отець Василь Білаш, голова Комісії УГКЦ у справах мирян, впровадив учасників в ідею проекту, його цілі та завдання, а Назарій Петрів, аспірант богословʼя у спеціалізації історії Церкви, зробив екскурс в історію нашої Церкви від зародження християнства в Україні до воскресіння з підпілля.

Наступний день розпочався з доповіді Ольги Сороки, магістра та ліценціанта пасторального богословʼя Католицького університету Лювену (Бельгія), на тему: "Природа та місія парафії", після якої було запропоновано працю в групах. Вона передбачала аналіз можливого викривленого розуміння природи та місії парафії священиками, "церковними братствами" і незаангажованими мирянами за See-Judge-Act-Celebrate моделлю. Напрацювання цієї дискусії надалі будуть опрацьовані для посібника з формації членів парафіяльних рад. Отець Михайло Гарват як член робочої групи стратегії "Жива парафія –– місце зустрічі з Живим Христом" розповів про матеріали стратегії, завдання та про потребу створення парафіяльних рад. Отець-доктор Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії УГКЦ, допоміг учасникам зрозуміти історичні чинники та відповідно потребу зміни мислення та світогляду, щоб відійти від феномену «церковних комітетів», «старших братств» чи радянських десяток та створити дорадчу спільноту на парафії –– парафіяльну раду. Спільно з отцем Володимиром учасники розглянули парафіяльний правильник УГКЦ та статути пасторальної та економічних рад. Окрім доповідей тренерів, учасники мали нагоду розважати над біблійним уривком та навчитись методів читання Святого Письма, які представили волонтери Світлана Левандовська, Ольга Оліярник та Лілія Кузьмяк.

Підвівши підсумок трьохденної праці, заслухавши ділення досвідом у створенні парафіяльної ради та скликання парафіяльного собору від отця Ореста Фредини, учасники беруться до напрацювання моделей впровадження програми на місцевому рівні у своїх єпархіях та екзархатах. Такі ж зустрічі відповідно очікуються по території Бучацької єпархії.

Джерела інформації ТУТ і ТУТ


Переглядів: 1849 | Додав: S@L | Теги: комісії, мирянської, УГКЦ, єпархії, участь, тренінгу, представників, Бучацької

______________


ЯКЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВМІЩУЄ НАШ САЙТ -
ПІДТРИМАЙТЕ РОБОТУ ПОРТАЛУ СВОЄЮ ПОЖЕРТВОЮ


НАТИСКАЄМО НА КНОПОЧКУ:ДЯКУЄМО


______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar
Ср, 04.10.2023
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
Я ЖЕРТВУЮ...

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook

ВПОДОБАТИ СТОРІНКУ

У FACEBOOK

☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
#МОЛИТВАВІНСТАГРАМ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
ПРОЕКТ 3
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах