СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2016 » Квітень » 8 » Екологічна Хресна дорога в Лосячі
20:17
Екологічна Хресна дорога в Лосячі

6 квітня 2016 р. відбулося представлення Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» та екологічна Хресна дорога на парафії Святовоздвиженської церкви у с.Лосяч, Борщівського району.

З ініціативи єпархіального екореферента о.Михайла Деревенчука, автора даної статті, з благословення адміністратора парафії о.Василя Германюка, який активно долучився до проведення цього заходу.

Дана Хресна дорога, завдяки старанням о.Василя та активних парафіян  Скали-Подільської,  містила в собі музичний та мультимедійний супровід, що додавало їй ще більшої ефективності та  можливості роздумувати над стражданнями нашого Спасителя та екологічними гріхами, що ранять Його. Кожна стація спонукала учасників глибше переосмислити нашу християнську віру в її еко-вимірі. Саме у світлі терпіннь, які зазнав Христос, ми можемо побачити всю огидність, злобу та руйнівну дію гріха для всього створеного Богом світу та в наглядний спосіб побачити до яких наслідків призводить наше безвідповідальне ставлення до Божого створіння. Тим самим побачене та пережите підчас цієї Хресної дороги дало присутнім нагоду постановити та зробити все можливе для подальшого навернення та зміни способу життя себе самих, своїх рідних та близьких.

По закінченні духовних роздумів, у своєму зверненні до вірних, екореферент висловив свою вдячність о.Василю за його активну позицію щодо бережливого ставлення до оточуючого нас створіння та наголосив на тому факті, що Бог Творець створив світ для людини як вияв безмежної любові, тому в часі Великопосної чотиридесятниці кожна людина повинна задуматись над питанням: «А що -Я- зробив для порятунку Божого створіння?» На завершення зустрічі всі отримали пам’ятні буклети з яких більш детально можна дізнатися про Великопосну екологічну ініціативу «Екологічне навернення для порятунку створіння».


Переглядів: 350 | Додав: S@L | Теги: Лосячі, дорога, екологічна, Хресна

______________

ПІДТРИМАТИ РОБОТУ ДУХОВНОГО САЙТУ

Сервіс від ПриватБанку

______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Пн, 26.02.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
НА РОЗВИТОК САЙТУ

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook
☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах