СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2014 » Лютий » 1 » Піст і молитва за Україну!
23:58
Піст і молитва за Україну!
У четвер, 6 лютого, на Тернопільщині оголошено строгий піст

Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк закликає вірних Тернопільсько-Зборівської митрополії і архиєпархії до щоденної молитви та строгого посту за Україну у четвер, 6 лютого. Таке розпорядження він дав 31 січня відповідно до Звернення греко-католицького єпископату України з приводу суспільно-політичної ситуації в державі.

Архиєрей просить вірних не бути байдужими, щиро молитися, жертвувати піст, відмовляючись від м'ясних та молочних страв, за Боже змилування над Україною та перемогу добра і правди.

У посланні всі архиєреї УГКЦ одностайно висловили свою солідарність з усіма, хто бореться за правду і справедливість в Україні, підтримали право громадян на мирний протест та засудили всяке кровопролиття та будь-які форми насильства.

"Ми висловлюємо свої глибокі співчуття сім’ям загиблих, запевняючи їх у нашій молитовній близькості, солідаризуємося з родинами переслідуваних, стаємо на боці побитих, пригноблених, утиснених і зневажених. Наш голос нині єднається з голосом мільйонів громадян України, які взивають до неба про правду і справедливість...", - йдеться у зверненні.

Архиєреї з великою тривогою і болем серця сприйняли прояви насилля, утисків і переслідувань мирних демонстрантів із боку силових структур України. "Ганебним і принизливим для самої держави став загальновідомий факт, що силові структури почали діяти у згоді зі злочинними найманцями, які чинили погроми та нападали на мітингувальників, лікарів, журналістів і навіть на звичайних громадян, серед яких були літні особи й діти".

Саме тому ієрархи УГКЦ оголосили безперервний строгий піст в єпархіях та екзархатах за таким порядком:

    понеділок – Київська архиєпархія, Донецько-Харківський екзархат, Одесько-Кримський екзархат;
    вівторок – Львівська архиєпархія, Стрийська єпархія;
    середа – Івано-Франківська архиєпархія, Коломийсько-Чернівецька єпархія;
    четвер – Тернопільська архиєпархія, Бучацька Єпархія, Самбірсько-Дрогобицька єпархія;
    п’ятниця – Сокальсько-Жовківська єпархія, Луцький Екзархат, Мукачівська єпархія.

Окремо єпископи доручили вірним після кожної Божественної Літургії промовляти молитву митрополита Андрея Шептицького за кращу долю українського народу та закликали продовжувати у храмах, монастирях та семінаріях безперервну цілодобову молитву, відповідно до порядку, визначеного отцями-парохами та настоятелями, а кожного дня о 21.00 год. єднатися у спільній молитві за Україну. Також підкреслили важливість приватної молитви за Україну.
ПОСТАВТЕ СВІЧКУ У ХРАМАХ ЗА УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!


Молитва за кращу долю українського народу

Всемогутній, безсмертний Боже, Отче Господа нашого Ісуса Христа! Ти страшний у Твоєму гніві, але безконечно добрий у Твоєму милосерді! Ти зсилаєш на наш грішний людський рід тяжкі допусти і тяжкі терпіння.

Ти й на наш нарід зіслав такі терпіння, що їх не знали наші батьки. Ми мусимо гірко трудитися, щоб здобути собі насущний хліб. Віримо і надіємося, що тяжкі ті допусти зіслав Ти на людський рід як досвід, а не як кару.

Грішних твоїх синів Ти не відтручуєш, не відвертаєш твого пресвятого обличчя від їх долі, бо не хочеш смерти грішника, а його навернення та спасення.

Тому надіємося, що всі терпіння, що їх доводиться нам у житті зносити з милосердної Твоєї волі, допущені для нашого добра. Ми віримо й надіємося, що покаянням, щирою молитвою і щирим прийманням Найсвятіших Таїнств зможемо заслужити собі на те, що скоротиш час досвіду і терпінь, що милосердним оком споглянеш на твоїх дітей, що даси їм витривати з благодаттю у злиднях теперішнього життя і всемогутньою Твоєю волею положиш край нашим терпінням.

Дорогоцінною кров’ю твого Сина бажаємо надолужити Тобі за всі гріхи наших батьків і братів. Через руки наших священиків жертвуємо Тобі безкровну жертву пресвятої Євхаристії, що є повторенням і відновленням хресної жертви Твого Сина і Бога, Спасителя нашого Ісуса Христа.

Прийми цю жертву надолуження за всі гріхи людей, прийми наші благальні прохання про милосердя і твою святу благодать.

Умилосердися над усіма тими, що терплять. Даруй їм ласку терпеливо зносити гірку долю і через терпеливість заслужити на пільгу в терпіннях і перемогу в цьому смертному житті та на блаженство вічности. Амінь.


Переглядів: 1678 | Додав: S@L | Теги: Україну!, молитва, Піст, за

______________

ПІДТРИМАТИ РОБОТУ ДУХОВНОГО САЙТУ

Сервіс від ПриватБанку

______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Чт, 22.02.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
НА РОЗВИТОК САЙТУ

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook
☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах