СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2011 » Грудень » 25 » Велика справа задля єдності християн у проекті Скали-Подільської – НЕХАЙ РІЗДВО ХРИСТОВЕ ОБ’ЄДНАЄ НАС!!! (+відео)
05:08
Велика справа задля єдності християн у проекті Скали-Подільської – НЕХАЙ РІЗДВО ХРИСТОВЕ ОБ’ЄДНАЄ НАС!!! (+відео)
***

24 грудня 2011 р. Б. відбулася довгоочікувана подія духовного єднання жителів та гостей Скали-Подільської.

Метою заходу було об’єднати на духовному рівні усіх присутніх на святі, показуючи любов один до одного, незважаючи на приналежність до тієї чи іншої конфесії, показ і напрямлення у правильне русло поведінки справжнього християнина.

Щира молитва на святковій Різдвяній месі з нагоди Католицького Різдва в костелі зібрала трьох священиків селища: о.Василя Германюка (УГКЦ), о.Володимира Строгуша (РКЦ) та о.Іллю Негіра (УПЦКП). Спільно прославляючи Бога отці привітали один одного славним поцілунком миру. Опісля, взявши з собою Благодатний єрусалимський вогонь всі вирушили на місце відкриття Різдвяної ялинки.

Святкова програма розпочалася з привітального слова голови селищної ради Любомира Йосиповича Черепія, який дбає про єдність та спокій жителів Скали-Подільської та благословення духовенства – о.Василя Германюка і о.Володимира Строгуша. Святковий настрій забезпечувався чудовим співом колядок громад греко-католицької та римо-католицької церкви, а також молоді з Мельниці-Подільської. Прославляли дитятка Ісуса своїм віншуванням і діти, прихожани православної церкви. Про звукове оформлення подбав оргкомітет селищної ради, задіянням театрального гуртка Будинку Культури.

Всі присутні під проводом отця Василя Германюка змовили подячну молитву за прожитий рік та просили у молитві благословення на наступний Новий 2012 рік Божий, просили у Господа опіки, адже розуміють, що без опіки Господа всі старання і побажання одні одним є марними.

Співпраця місцевої влади і духовенства свідчить про повагу і турботу про людей. Головний спонсор свята Шашкін Володимир Анатолійович приєднався до привітального слова і зазначив, що дуже приємним є поєднання урочистого відкриття ялинки із релігійним святом, адже основна мета проведення проекту – прославити Бога спільно, не враховуючи належність до певної конфесії.

Присутні мали нагоду на невеличкому ярмарку зігрітися у цей морозний і справді зимовий вечір гарячим чаєм та вином, скуштувати теплої куті, пампушок, українського борщу, поласувати різноманітними випічками й солодощами за рахунок жертводавців парафії УГКЦ Скали-Подільської. В знак подяки присутні складали матеріальні пожертви у скриньки на будівництво греко-католицької церкви у селищі.

Приємно було споглядати виставку рукоділь дитячого парку, які можна було придбати як пам’ятку проведення цього глибоко історичного міжконфесійного празнику.  Всю виручку від проданого діти та їх керівник – Валентина Стефина пожертвували у скриньку на будову храму.

Кульмінацією свята став запуск понад сотні небесних ліхтариків. Кожен присутній брав участь у їхньому запалюванні єрусалимським вогнем миру. Підняття вгору Благодатного вогню, велика кількість палаючих ліхтариків на нічному небі – це краса, яку описати дуже важко. Всі присутні аніскільки не пошкодували, що прийшли і побачили це надзвичайне видовище. Запалювали небесні ліхтарики і малеча, і люди похилого віку, представники влади, і простого населення, прихожани греко-католицької, римо-католицької та православної парафій. Дух єднання відчувався на святі вповні.

Ми щиро дякуємо всім жертводавцям, які спричинилися до проведення цього свята зокрема Надії Тарасівні Маковській, яка дбала про тепло свята у оформленні ярмарку, а особливо ініціатору ідеї та організатору – отцю Василю Германюку, який вкотре виявляє і підтверджує свою небайдужість до духовного життя населення Скали-Подільської, а особливо молоді. 

Дякуємо Господу Богу за те що дбає про нас, подарувавши ідеальну святкову погоду при якій запуск небесних ліхтариків відбувся у як-найкрасивіший спосіб. Цим Господь показав Своє благословення у цій великій праці задля єдності всіх християн: «І буде одне стадо і Один Пастир» (Євангеліє від Івана 10 глава, 16 стих).

Стаття парафіянки УГКЦ Скали-Подільської

Олесі МОСКАВЛЮК


Переглядів: 796 | Додав: S@L

______________

ПІДТРИМАТИ РОБОТУ ДУХОВНОГО САЙТУ

Сервіс від ПриватБанку

______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Чт, 22.02.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
НА РОЗВИТОК САЙТУ

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook
☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах