СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2010 » Грудень » 20 » Прихід Святого Миколая на парафію, УГКЦ, Скали-Подільської
20:34
Прихід Святого Миколая на парафію, УГКЦ, Скали-Подільської

Прихід Святого Миколая на парафію, УГКЦ, Скали-Подільської

   Цьогоріч на свято Миколая при парафії Успення Пресвятої Богородиці, смт. Скали-Подільської, Української Греко-Католицької Церкви відбулося надзвичайне свято. Всі діти і дорослі, які молилися на Святій Літургії змогли відчути радість присутності Святого Миколая у театралізованому дійстві після Служби Божої.

Адміністратор парафії о.Василь Германюк організував вперше при церкві масштабне святкування на якому кожна дитина і дорослі, незалежно від конфесійної приналежності, змогли отримати солодкі подарунки і образки Св. Миколая з допомогою жертводавців. Багато дітей, через те, що похворіли, не прийшли до храму, але подарунки їм все одно передано. Дехто із старших людей пустили сльозу, згадуючи події свого дитинства.

Коротенька вистава піднесла настрій всім присутнім у храмі, діти ж, щоб отримати подарунки розповідали віршики, молитви, співали пісеньки про святого. Також завдяки парафіянам Миколай прийшов і до о.Василя.

Святкування прикрасив напрочуд гарний спів молодих парафіян греко-католицької Скалецької церкви, які перед виступом у Скалі-Подільській разом з Миколаєм, двома ангелятками, і чортиком відвідали парафію Воздвиження Чесного Хреста Господнього УГКЦ, у с. Лосяч.


 Направду, парафіяни задоволені такою увагою до них, а особливо до їхніх дітей, адже ж метою даної події було змінити, часто плачевну, ситуацію у наших сім’ях на радість, змінити світогляд дітей і сучасної молоді щодо почитання святих і відвідувань церкви, відтворити у душі кожного бажання робити милосердні вчинки, як це робив Святий Миколай.

Парафіяни УГКЦ

смт. Скали-Подільської

Подяка жертводавцям:

п. Віктору і Кориткові Ігорю Івановичу (по 500 грн); п. Надії Маковській, власниці «Фортуни» за ініціативу у встановленні скриньки до Святого Миколая (400 грн) пошуку жертводавців на 300 грн і допомогу у закупівлі подарунків по закупівельній ціні; Родині Фанок і Ющишин за пожертву на закупівлю матеріалів і пошиття риз для Миколая; Подворному Олександру за внесок, особливо за зйомку даних урочистостей; дійовим особам театрального дійства, Марійкам: Бойко, Савка, Олі Фігуш, Івану Фанку; також молодим співакам Ундерко Оксані, Фанок Тетяні, Коцемір Руслані під керівництвом Москавлюк Олесі.

Всім тим хто зробив пожертву у скарбничку встановлену у «Фортуні», підприємцям-жертводавцям, п. Валентині Стефин за допомогу з костюмами і випічку подарунків-миколайчиків дітям, п. Любомиру Черепію за сприяння у розчищенні від снігу території перед костелом для паркування авто і всім, всім, хто долучився будь-яким чином для організації Святкового дійства на Миколая для наших дітей, молоді і всіх,  на той час, присутніх у храмі.

Наша Свята Українська Греко-Католицька Церква вдячна вам за сприяння у прославі Бога через пошанування Святого Миколая і увагу до дітей і старших людей незалежно від конфесійної приналежності.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ


Переглядів: 2537 | Додав: S@L

______________


ЯКЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ВМІЩУЄ НАШ САЙТ -
ПІДТРИМАЙТЕ РОБОТУ ПОРТАЛУ СВОЄЮ ПОЖЕРТВОЮ


НАТИСКАЄМО НА КНОПОЧКУ:ДЯКУЄМО


______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 4
avatar
1 S@L • 20:38, 20.12.2010
2 Олеся (Сьогодні 14:32)
Так, так, все було чудово. Я думаю, що кожна дитина, яка була присутня в церкві на свято Миколая теж була щаслива.

1 Angel (Сьогодні 14:13)
Це було чудовою, я відчувала себе щасливою smile smile smile smile smile smile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
2 alexopole • 10:40, 25.12.2010
avatar
3 terbotu • 19:55, 25.12.2010
Дуже гарно. Як не радіти за діточок, адже таке свято у церкві вперше. Я думаю, що всі були задоволені і щасливі. А Вам, о. Василь, нехай Господь Бог допомагає у праці на прославу Бога.
avatar
4 о.Зиновій • 15:31, 28.12.2010
Отче Василю Ви молодець! Хто працює тому і Бог допомогає. Гарно правести Вам і Різдвяні Свята.
Вітайте від нашої родини всіх Ваших парафіян.
avatar
Нд, 05.02.2023
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
Я ЖЕРТВУЮ...

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook

ВПОДОБАТИ СТОРІНКУ

У FACEBOOK

☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
#МОЛИТВАВІНСТАГРАМ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
ПРОЕКТ 3
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах