СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2014 » Вересень » 20 » Представлення живої Скала-Подільської парафії на єпархіальному Соборі
17:17
Представлення живої Скала-Подільської парафії на єпархіальному Соборі

19 вересня 2014 року Божого у м. Чорткові проходив Собор Бучацької єпархії УГКЦ на тему "ЖИВА ПАРАФІЯ - МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ З ЖИВИМ ХРИСТОМ". Урочистість розпочалась у Катедральному соборі Петра і Павла із Архиєрейської Літургії, яку очолив єпарх Бучацький, Кир Дмитро (Григорак). Згодом, у приміщенні канцелярії, розпочалась конференція розкриття тематики з'їзду для священиків, делегатів та гостей. Скала-Подільська представила своїх делегатів: о.Василь Германюк, Марія Германюк, Аліна Червоноока, Артем Червоноокий та Оксана Ундерко. Поміж доповідями присутні мали змогу побачити презентації з праці живих парохій села Ридодуби, селища Скала-Подільська та двох парафій міста Чорткова.

Парафія Успення Пресвятої Богородиці смт.Скали-Подільської спрезентувала свої напрацювання за короткий період перебування о.Василя на парафії, від травня 2010 по серпень 2014 років. Презентацію, яка включала короткий нарис історії та світлини з конкретних подій життя живої громади, коментували парафіяльні аніматори Аліна та Марія.

По обіді були сформовані робочі групки у яких священики спільно з мирянами вносили свої пропозиції щодо оживлення парафій єпархії. Одну з таких групок очолив о.Василь, який опісля, разом з іншими керівниками груп, представив присутнім, а особливо правлячому архиєрею, напрацювання та пропозиціїї, які владика занотовував, для формування певних доктрин, які зможуть оживити якомога більше парохій на теренах Бучацької єпархії.

Окрім доповідей про оживлення церковних спільнот делегати почули історичний нарис із сумних подій підпілля УГКЦ, адже завдячуючи тим священикам та мирянам, які вистояли у ті нелегкі часи, ми маємо можливість сьогодні говорити не лише про існування Української Греко-Католицької Церкви, а й про її розквіт та насичене життя живих парафій.

До речі, цього ж дня у Чорткові перебував хрест та ікона Світового Дня Молоді, яку благословив ще за життя Папа Іван Павло ІІ Папа Римський, біля яких мали нагоду помолитись всі запрошені.


Переглядів: 1143 | Додав: S@L | Теги: парафії, єпархіальному, на, Соборі, Представлення, живої, Скала-Подільської

______________

ПІДТРИМАТИ РОБОТУ ДУХОВНОГО САЙТУ

Сервіс від ПриватБанку

______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Чт, 22.02.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
НА РОЗВИТОК САЙТУ

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook
☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах