СКАЛЕЦЬКІ САЙТИСайт громади ОФІЦІЙНИЙ

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ
Більше посилань на сайти наших друзів можна побачити з допомогою клавіші "End" або прокруткою курсором донизу


Головна » 2014 » Лютий » 24 » Проща фігурки Богородиці Містичної Троянди у селищі
12:54
Проща фігурки Богородиці Містичної Троянди у селищі

 

По Скалі-Подільській відбувається проща фігурки Богородиці Містичної Троянди
 
Під час одного із своїх чудесних об'явлень у Італії Пресвята Діва сказала: "Якщо мене принесуть до людей як прочанку, як "Містичну Троянду", я прийду разом з ангелами і небесними святими, щоб усім помагати, охороняючи і благословляючи". Я благословлю всі домівки та їх жителів, які приймуть мене у вигляді статуї із зображенням мого з'явлення і будуть щиро молитися. Обіцяю, що з цими фігурками я сама буду присутня, щоб дарувати Ласки Господньої благодаті".

Через принесення до осель статуї Діви-паломниці відбулось багато чудес, зцілень та навернень. В одному з міст північної Італії, Парденоні, стався землетрус. Вціліли всі будинки у яких з молитвою перебувала колись статуя Матері Божої "Містичної Троянди", а та частина міста у якій саме в той час знаходилась фігурка - жодної шкоди не зазнала.

На даний час фігурка Пречистої Богоматері перебуває при парафії УГКЦ Скали-Подільської. Її переносять з оселі в оселю люди незалежно від міжконфесійної приналежності. Передавання статуї супроводжується різноманіттям молитов, які провадить о.Василь Германюк у кожному домі, а головне у помешканні служиться молебень до Богородиці та відчитуються молитви захисту від діянь лукавого. Під час моління трапляються випадки мироточення.

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО МОЛИТОВ БОЖІЙ МАТЕРІ, ОСВЯТИТИ СВОЇ БУДІВЛІ ЇЇ ПРИСУТНІСТЮ, ОТРИМАТИ СВЯЩЕНИЧЕ БЛАГОСЛОВЕННЯ ТА ОТРИМАТИ МОЖЛИВІСТЬ ДУХОВНИХ БЕСІД. СТАТУЯ "МІСТИЧНОЇ ТРОЯНДИ" ПЕРЕБУВАЄ В ДОМІ БІЛЯ ДЕВ'ЯТИ ДНІВ.

Для детальнішого ознайомлення з чином перенесення зображення Пречистої звертайтесь до священика та вірних, які вже мали досвід саме такої молитви, а це сім'ї: Турчиняка Василя, Бабійчук Віри, Фанка Михайла, Великановича Мирослава, Червоноокого Артема, Шевціва Юрія, Збриського Михайла,
Москаль Світлани, Бідулько Марії, Кульчицької Наталії, Гуцол Сергія, Коблі Світлани, Ковальчука Степана, Яблонського Руслана, Денькович Людмили, Маковської Надії, Морміль Людмили, Басараби Василя, Скавронської Галини, Булькот Лідії, Ханевич Оксани, Степованого Володимира ... на черзі сім'ї див. під фото... запис триває...
 

Фото постійно оновлюються
 
 

Курніцький Ігор - з 1.08 по ....08


Переглядів: 2249 | Додав: S@L | Теги: Троянди, Богородиці, селищі, фігурки, Gроща, Містичної

______________

ПІДТРИМАТИ РОБОТУ ДУХОВНОГО САЙТУ

Сервіс від ПриватБанку

______________

ПОЧИТАЙТЕ Й ІНШІ ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ:
Всього коментарів: 0
avatar
Пн, 26.02.2018
Вітаємо, Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | ВХІД
НА РОЗВИТОК САЙТУ

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook
☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*


НА ГОЛОВНУПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010
Ми будемо вдячні Вам
за розміщення кнопки посилання
нашого сайту
у Ваших інтернет-ресурсах