Парафія Успення Пресвятої Богородиці Бучацької єпархії УГКЦ
 
Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 69 70 »

Переглядів: 10 | Додав: S@L | Дата: 13.02.2019 | Коментарі (0)

ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ ПІДГОТОВИТИСЬ ДО ПЕРШОЇ СПОВІДІ ТА УРОЧИСТОГО СВЯТОГО ПРИЧАСТЯ.

У Скала-Подільській УГКЦ до такого дійства, підходять з особливим трепетом. Діти проходять катихизацію на якій вчать основ навчання християнського життя і все це відбувається надзвичайно цікаво, адже науки провадить священик, використовуючи різноманіття сучасних інтерактивних підходів. Науки супроводжуються увагою християнських аніматорів, які розважають іграми, бансами, майстер-класами по рукоділлю та екскурсіями. Сценарії до таких подій пишуться талановитими парафіянами ексклюзивно і змінюють щороку, щоб не повторюватися. Стараннями батьків храм пишно прикрашають, щоб дітки запам’ятали цю хвилюючу мить на все життя. Для запису дітей (приблизно 3 кл) звертайтеся до священика о.Василя Германюка

Переглядів: 216 | Додав: S@L | Дата: 13.02.2019 | Коментарі (0)

Кінець січня і початок лютого був активним для парафії адже в цей час проходив вишкіл для одинадцяти нових християнських аніматорів УГКЦ Скали-Подільської. Набуті знання перейдуть у практику праці з молоддю на парафії, що збільшить якість церковного служіння і заохочення юних до прослави Божої.

Навчались лідерству, вмінню організувати духовну працю при храмі, набували навички ігрології у приміщенні і поза ним, квестології та майстер-класів по рукоділлям. Вчилися співу, що гуртує та бансології. Також обговорювали сучасну тему правильної подачі християнських статей і світлин для мас-медіа. Багато спілкувались по психології у праці з дітками. Юні аніматори спробували застосувати свої знання у практичному екзамені, який відбувся на базі третього і четвертого класів місцевої ЗОШ І-ІІ ст. В часі організації дозвілля – команда зустрілась із усіма позитивними і негативними моментами лідерської роботи. Вкінці заходу, обговоривши всі нюанси, парафіяльні аніматори готові продовжувати свою працю на прославу Божу і вже готується до нових подвигів. У неділю, опісля Святої Літургії, нові аніматори отримали сертифікати про проходження навчання та іменні футболки у яких працюватимуть на благо Церкви і свого ж власного розвитку.

... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: S@L | Дата: 13.02.2019 | Коментарі (0)

«Разом з власної волі з 1919 року» під таким гаслом в різних куточках Незалежної України відбувались заходи, присвячені 100-річчю Акту Злуки. Потужним і велелюдним був проведений захід 22 січня на мості річки Збру ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: S@L | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

Парафіяни УГКЦ Скали-Подільської цьогоріч відчули колорит Різдва, зустрівши Старий Новий Рік у святому місці Зарваниці. Святкова атмосфера, Божественна Літургія, спостереження за імпровізованою Маланкою, похід до українського Єрусалиму - зробило свято незабутнім.

... Читати далі »

Переглядів: 55 | Додав: S@L | Дата: 15.01.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 30 | Додав: S@L | Дата: 11.01.2019 | Коментарі (0)

Під час різдвяних відправ у храмі було проведено невеличке опитування присутніх. З кількості присутніх, взяли участь 104 особи і ось результати:

Переглядів: 31 | Додав: S@L | Дата: 11.01.2019 | Коментарі (0)

У Церкві досить відомою і поширеною є так звана Григоріанка. Григоріанськими Службами називаються 30 послідовних Святих Літургій в інтенції за одного померлого, відправлені протягом 30 календарних днів одним або декількома священиками. Також подібно Григоріанці є намірення за живих, у різноманітних потребах та ситуаціях.

Що означає Григоріанка? Вона названа так на честь Папи святого Григорія Великого (590-604). Він до свого обрання на Апостольський Престол був настоятелем у бенедиктинському монастирі св. Андрія в Римі. У своїх бесідах він згадував одну історію, що сталася в його практиці.

Якось помер брат-монах на ім’я Юст. Ще за життя він, всупереч принципам чернечого життя, привласнив собі декілька золотих монет. За це настоятель, караючи його, а інших застерігаючи — велів, щоб жоден із братів, коли він помиратиме, не допомагав йому, а тіло його наказав закопати разом із тими грошима поза церковним двором. Так усе й відбулося. Але через тридцять днів настоятель змилостивився над покійним Юстом і просив відправляти всім братам по черзі святі Служби Божі за нього. Коли Служби відправлялись, померлий з’явився своєму рідному братові Копіозу, який був лікарем у місті, і на запитання: «Як тобі там?» — відповів: «Досі було погано, але тепер усе добре, бо сьогодні я мав товариство». Коли Копіоз прийшов із цією звісткою до монастиря, там полічили дні, скільки вже було відправлено Святих Мес за нього (бо до того ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Додав: S@L | Дата: 24.11.2018 | Коментарі (0)

Пояснення про шість Служб Божих, які можна служити як за живих так і померлих, на хвалу Божу, славу і подяку Йому, за бідні душі в Чистилищі, щоб через заслуги Ісуса Христа виблагати їм потіху і очищення.

Ця інформація була знайдене серед побожної літератури одного старенького священика. На ледь читабельному тексті старенького аркушу паперу було описано настанови сильної Євхаристійної молитви 6-ти щоденних безперервних Служб Божих.

Приклади:

  1. Високоосвічений, благочестивий священик-єзуїт і вчитель Св. Письма, просвічений об'явленням, проповідував народові, що, коли відслужити за померлого 6 Служб Божих, то душа його зараз же, визволиться з Чистилища, навіть якби мусіла там терпіти аж до дня Страшного Суду. Дві жінки які чули цю проповідь, приобіцяли собі взаємно, що на випадок смерті та, яка залишиться з живих, подбає, щоб цих б Служб Божих за померлу було обов’язково відправлено. І ось як одна з тих жінок померла, тоді друга, пам'ятаючи про обіцянку, замовила ці Літургії, після чого покійна з'явилась їй у сні в такій невимовній красі і світлості, що ця охоплена радістю та втіхою три дні не їла й не пила… Отямившись, єдиним її бажанням стало – теж умерти у такій ласці Господній. Будучи самотньою, ще за свого життя, замовила ці молитви через священика і після того як вони в її наміренні були відслужені, спокійно і радісно чекала свого часу зустрічі з Творцем.
  2. Одна з бідних душ, якій судилось терпіти в чистилищі аж до Страшного Суду, з'явилась високодуховному священикові в часі його молитви і попросила, щоб він відправив за неї згаданих б Служб Божих. Коли отець це бажання, з великою набожністю сповнив, ця душа знову звернулася до нього під час однієї з його молитов і сказала: «Я є ця душа за яку Ви відслужили шість Служб Божих. Велика подяка хай буде Богові і Вам, що мене Євхаристійною молитвою визволено від таких великих страждань, які мусіла б терпіти аж до другого приходу Христового.< ... Читати далі »
Переглядів: 135 | Додав: S@L | Дата: 21.11.2018 | Коментарі (0)

Ср, 20.02.2019, 09:19
Вітаємо Вас Слава Ісусу Христу!
Головна | Реєстрація | Вхід
Я ЖЕРТВУЮ...

Устав Богослужінь
Пошук
Ми у Facebook

ВПОДОБАТИ СТОРІНКУ

У FACEBOOK

☜▼☞
ЗАПИС БОГОСЛУЖІНЬ
#МОЛИТВАВІНСТАГРАМ
ПРОЕКТ 1
ПРОЕКТ 2
ПРОЕКТ 3
Відеопрезентація

РОБОТА ПАРАФІЇ
НА БРОШУРЦІ

ТУТ
 
Наші фото
ОСНОВНИЙ АЛЬБОМ ТУТ,
Інший альбом ТУТ,
а ще інший ТУТ

Новини церкви
Поведінка в храмі
Погода
Відвідування сайту
free counters

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
*

ПАРАФІЯ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УГКЦ, СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКА © 2010